POLANIE

KLAN POLANIE

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-06-05 21:05:11

krzychu_r66

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 94
Punktów :   

FUZJA Z THE

tu proszę o wszelkie zapytania - sugestie i wątpliwości związane z tematem..
pozdrawiam..


http://newgame2.khanwars.wp.pl/signatures/pl/world_1/60947.jpg

Offline

 

#2 2009-06-06 00:36:18

Basta

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 84
Punktów :   

Re: FUZJA Z THE

tak ma pewna sugestie co się stanie z graczami którzy nie będą mieli wymagań THE chociaż nie wiem  ( jake  są wymogi ale przypuszczam wysokie)  itp wiec wolał bym wiedzieć czy już mam rezygnować z gry czy coś się wyjaśni bo jeśli jest tak jak myślę i mocaże prezjdą do THE to po co nam klan skoro i tak nie mamy szans


http://newgame2.khanwars.wp.pl/signatures/pl/world_1/70551.jpg

Offline

 

#3 2009-06-06 10:05:07

Mati1995

Moderator

8309285
Skąd: Głuszyca
Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: FUZJA Z THE

Skoro wszyscy silni przejda do the to nie wiem poco nam klan Polanie. Bylo lepiej jak wszyscy gracze byli w klanie Polanie a nie w the


http://newgame2.khanwars.wp.pl/signatures/pl/world_1/60419.jpg

Offline

 

#4 2009-06-06 20:04:19

mat3

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 38
Punktów :   

Re: FUZJA Z THE

Panie i Panowie, analiza SWOT: słabe i mocne strony, szanse i zagrożenia wynikające z zachodzących zmian... Pozwolę sobie na pewne uproszczenie, ale ta gra to czysta matematyka, np.
Ilu mamy graczy w klanie, a ilu dodało linki rekrutacyjne na forum KW (dzięki Basta za wszelkie wyjaśnienia, pomoc i administrację)?
Ilu z członków klanu, którzy dodali linki faktycznie w nie klikało regularnie?
Odpowiedź zaledwie na te dwa pytania daje część odpowiedzi na tematy, które wszystkich nurtują, bo gra jest dość złożona, ale schematyczna (żeby nie powiedzieć wręcz nudna - rano, wieczór, albo i częściej te same działania: produkcja i wojna... ;-) ).
A kto dziś pamięta, skoro mamy zamknietą już rekrutację, że przyjmowaliśmy (ba, nawet nie ja, tylko inni o tym decydowali) do klanu od 7 lvl. Dla mnie to było nielada wyzwanie i się udało. Dziękuję za przyjęcie i życzę wszystkim owocnego przekraczania granic. Teraz też jest to 7-ka, ale z sześcioma 0 z tyłu. Dla kogo jest to trudność, to weźcie pod uwagę, że 0 to zawsze jest 0, nawet jeśli stoi ich 6 po kolei ;-)
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez mat3 (2009-06-07 13:09:15)

Offline

 

#5 2009-06-08 08:15:28

RaM

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 47
Punktów :   

Re: FUZJA Z THE

krzychu_r66 napisał:

tu proszę o wszelkie zapytania - sugestie i wątpliwości związane z tematem..
pozdrawiam..

Witam, dawno mnie tutaj nie było.
Zgodzę się z kilkoma postami otrzymanymi na priv, że to tylko GRA.
Ale nie poddoba mi się że takie sprawy załatwiacie w weekendy, kiedy nie ma wielu osób. To po pierwsze.
Po drugie szanowny Krzychu_r66 nie piszcie że "robimy fuzję" z THE, bo to gówno prawda. Prawda wyglada tak że sami spierdoliliście do silniejszego klanu, zostawiając słabszych "na pożarcie" innym klanom.
Zapomniałeś krzychu, że to w duzej mierze dzięki tym kijankom o najniższych levelach które codziennie przysyłały Ci surówkę, osiagnąłeś ten właśnie 7 lvl.
Osobiście nie mam nic przeciwko połączeniu się z jakimś klanem, jesli wszyscy gracze lub ich większość zdecyduje w głosowaniu w ten sposób.
W KW gdy łączą sie 2 klany, to w skład nowego klanu wchodza wszyscy gracze. A jesli wszyscy gracze lub większość nie spełnia wymogów, to należy zaczekać na słabszych i im pomóc.
Takie podejście jakie zaprezentowała "elita" klanu Polan przypomina mi szczury uciekajace z tonącego statku. Sorry za szczerosć, ale to było moje pierwsze skojarzenie. Pomyśleliście TYLKO o sobie, mając w dupie tych graczy którzy pomagali Wam w osiągnięciu tej magicznej "7". Zapomnieliście o zbiórkach surówki i o solidarnosci, jednosci którą tworzyliśmy jako klan. A ze nie był idealnie zgrany? no cóż, to sie zdarza w każdym klanie.
Wstępowałem do niezależnego klanu. I szczyciłem się tym że to jest prawdziwy klan, a nie jakaś kurwa akademia...
Gdybym chciał być w jakiejś akademii, to bym przystąpił do klanu "akademia".
Może od razu dopiszcie w opisie klanu Polanie - "farma"
I śmieszy mnie to - bo niby "akademia the" a dziwne że nie ma nawet sojuszu z THE.
Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia byłemu "królowi Polan"
Marek

Offline

 

#6 2009-06-08 09:10:10

robert1025

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 4
Punktów :   

Re: FUZJA Z THE

Witam wszystkich POLAN
Wpełni się z tobą zgadzam RaM. Tak zawana "elita" planu spierdoliła do silniejszego klanu. Bali się ataków z ich strony. Poczekajmy chwilę a zaczną nas atakowac. Nie mam nic przeciwko fuzji ale wszyscy albo nikt.

Offline

 

#7 2009-06-08 11:05:38

Diablica08177

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: FUZJA Z THE

Hmmm RaM urzyłeś słów dośc ostrych ale uważam że doskonale odzwierciedlają to co myślałam i za co niejako zostałam potępiona bo podobno " nie interesowałam się pertraktowaniem z THE". Jak sie miałam czymkolwiek interesować skoro mnie do "tajemnicy" nie dopuszczono??? A potem zaczęli wybywać... Jeżeli jest w tym jakaś większa logika-ja jej tu za cholerę nie widzę. Uważam że byliśmy dosyć mocnym klanem. A to że ktoś nie zagląda na forum?? Kochani-staram sie ale jest tu tyle wątków że pół dnia trzeba spędzić żeby wszystko przeczytać-powinno być ono uproszczone bo zawrotu głowy można dostać. Oddając sprwiedliwość - otrzymałam pomoc od mocnych graczy gdy jej potrzebowałam i samam pomagałam gdy mogłam. Ale mimo wszystko uważam że nieładnie postąpili...

Offline

 

#8 2009-06-08 17:34:47

piter1973

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: FUZJA Z THE

Panowie i panie po co te spory głosujmy kto jast za i kto przeciw.Jeżeli większośc jest przeciw fuzji THE załużmy nawy klan albo wykluczmy naszych wielkich kolegów.Załużmy nawą radę,lidera.Ale pamiętajcie teraz dopiero musimy się tyrzymać razem, bo na stłamszą. pozdro wszystkim

PS.może i klan pomagał wam ale mi nigdy nie pomógł,choć ja pomagałem wielokrotnie.

Ostatnio edytowany przez piter1973 (2009-06-08 17:46:52)

Offline

 

#9 2009-06-08 20:32:34

mat3

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 38
Punktów :   

Re: FUZJA Z THE

gr.listek
2009-06-08 20:16:55

no chyba wszystko jasne od was ci co chca pow.7mil doswiadczenia od nas od srody beda mieli do wyboru do was lub beda mieli 7 dni na wbicie sie w 7 mil expa

Słuchajcie, bo już mi się przykrzą te wszelkie dywagacje. To jest odpowiedź od gr.listka. Układ wydaje się prosty, więc jest to szansa dla wszystkich i to w dwie strony... Nie ma natomiast obligacji.
Tu nasuwa się pytanie, czy jest sens utrzymywać 2 klany - ale RaM słusznie zauważył, że statystyka robi swoje (hmm, też już o tym pisałem ;-) ).
Myślę, że wystarczy zawarcie pokoju pomiędzy klanami, aby postawić przysłowiową kropkę nad i. A ta sytuacja, zamiast zamykać cokolwiek, otwiera nam większe możliwości współpracy, bo dochodzi grono ludzi z THE. Po co jakiś stres czy kompleksy. Życie idzie do przodu, idźmy wraz z nim.
Pozdrawiam

Offline

 

#10 2009-06-08 22:12:42

Czarna Wdowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: FUZJA Z THE

Ja mam pytanie do krzycha_r66 jeśli THE ma nas również bronić to jak to ma uczynić skoro z naszym największym wrogiem mają pokój ?


http://newgame2.khanwars.wp.pl/signatures/pl/world_1/66946.jpg

Offline

 

#11 2009-06-08 22:54:41

Basta

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 84
Punktów :   

Re: FUZJA Z THE

THE nie ma nas bronic tylko zostajemy jednym wielkim klanem zeby inne nie miały do nas zadnych szans dlatego ta fuzja


http://newgame2.khanwars.wp.pl/signatures/pl/world_1/70551.jpg

Offline

 

#12 2009-06-11 00:24:26

mat3

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 38
Punktów :   

Re: FUZJA Z THE

będzie pokój z THE...

Offline

 

#13 2009-06-11 00:34:45

Basta

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 84
Punktów :   

Re: FUZJA Z THE

mat wlacz sobie zakladke klanu i bedziesz wszystko wiedzial ;] tylko zakladdke "polan"


http://newgame2.khanwars.wp.pl/signatures/pl/world_1/70551.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maratonkrzeszowice.pun.pl www.wis.pun.pl www.ekonom2010.pun.pl www.nc10.pun.pl www.mamuski.pun.pl